Rengetegen kérdezik tőlem, hogy miért nem tudnak jól lőni a játékokban, ha egyszer dm-en brutál jól megy nekik, nos erre a kérdéskörre válaszol ez a cikk, nézzük mik a gyakori hibák, amit sokan elkövetnek:
-
Faceit / premier meccs spam akkor is, ha nem adja
-
kevés, vagy túl sok warmup
-
nincs célzott, tudatos aim fejlesztés
-
túl nagy fókusz az aim fejlesztésén, nem minden a pontos célzás
-
gyenge mentál, túl nagy ego









